102
201297

Arvid Johanson

(Sverige/Frankrike, 1862-1923)
Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
872 - 1 050 EUR
912 - 1 100 USD
Klubbat pris
8 000 SEK
Arvid Johanson

Vinter i Paris

Signerad AR JOHANSSON och daterad 4 Januari 1894. Pannå 60 x 73.