12
199752

KONSOLBORD. Louis XVI 1700-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris

Förgyllt och bronserat. Sarg med genombruten dekor. Skiva i marmor. Benkryss med krönande urna. L 63, b 42, h 82.

Slitage. Skador. Kompletterat. Skiva med lagningar. Senare skiva medföljer.

Tilläggslista

Buyers in the European Union without VAT registration will be charged an import VAT in addition to the buyers premium, on the hammer price: 12,00%

Införselmoms

För köpare inom EU utan VAT-registrering tillkommer utöver moms på köparprovisionen även svensk införselmoms (12%) på klubbat pris.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

268. Carl Hammoud, "Evolution".
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK