13
201884

KARMSTOLAR, ett par, sengustavianska. S k baljmodell.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 420 - 1 710 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris

Bronserade. Svängd stoppad rygg. Sabelben baktill.

Lagningar, skador.