160
207121

SNUSHUND, 1800/1900-tal.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
131 - 174 EUR
137 - 182 USD
Klubbat pris
2 500 SEK
SNUSHUND, 1800/1900-tal.

Masurbjörk. Längd 12,5 cm.

Slitage.