247
200856

STOLAR, 4+2 st. Sverige, 1700-talets andra hälft. Rokoko.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Klubbat pris
14 500 SEK

Bonade. H-kryss, genombruten balusterbricka i ryggen.

Slitage. Maskstunget. Något ranka. Renoverade. Kompletterade.