249
192355

FAT, fajans. Trol Kellinghusen 1700-tal.

Utropspris
3 000 SEK
262 EUR
274 USD
Klubbat pris
1 500 SEK

Runt med polykrom dekor av blommor. Diam 31 cm.

Kantnagg, slitage.