273
195082

Okänd konstnär 1700/1800-tal

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 350 - 3 830 EUR
3 790 - 4 330 USD
Klubbat pris
35 000 SEK
Okänd konstnär 1700/1800-tal

Inseglingen till Hong Kong

Duk 47 x 60 cm.

Skador