342
206251

Suzan Etkin

(USA, Född 1955)
Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
353 - 530 EUR
368 - 552 USD
Klubbat pris

Suzan Etkin
(USA, Född 1955)

Utan titel

Signerad Suzan Et och daterad 93-94 a tergo samt med dedikation "For Inger, love Sue". Blandteknik 20 x 25 cm.

Ej examinerad ur ram