344
206239

SKULPTURER, ett par, 1900-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
265 - 353 EUR
276 - 368 USD
Klubbat pris
4 000 SEK

Bemålad betong. Föreställande Musse och Mimmi Pigg. Höjd ca 100 cm.

Skador och slitage.