375
197930

TALLRIKAR, 3 st, porslin. Berlin, 1800-tal.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
177 - 265 EUR
184 - 276 USD
Klubbat pris
1 025 SEK

Polykrom dekor med motiv från bl a Brandenburgertorg, Berlin. Gulglaserad bräm. Diameter 21-24 cm.

Slitage.