495
209885

BRICKA, flintgods "Exotica" Arthur Percy, Gefle.

Utropspris
1 500 SEK
131 EUR
137 USD
Klubbat pris
2 400 SEK

Oval med handtag. Dekor av djungelmotiv i svart. Längd 51,5 cm.

Krackelyrer. Nagg.