501
209327

FAT, porslin. Frankenthal, Paul Hannong (1755-9).

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
291 - 388 EUR
333 - 443 USD
Klubbat pris

Målad polykrom och förgylld dekor av blommor. Diameter 28 cm.

Nagg.