545
199527

SCHATULL. Karl Johan.

Utropspris
6 000 SEK
523 EUR
547 USD
Klubbat pris
SCHATULL. Karl Johan.

Alrotsfanerat. Rektangulärt med dekor av linjeornering. Under locket ett glasmed olivslipning flankerat av två behållare. Längd 30,5, bredd 15, höjd 15,5 cm.

Faner- och kantskador. Glaset naggat. Nyckel saknas.