660
198633

TERRIN, porslin. Meissenmodell, ca 1900.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Klubbat pris

Målad polykrom och förgylld dekor. L 39.

Lockknopp med nagg.