756
197293

VINKYLARE, pläter, 1800-tal.

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
239 - 287 EUR
271 - 325 USD
Klubbat pris
1 100 SEK
VINKYLARE, pläter, 1800-tal.

Balusterformad på tre bladfötter. Dekor av godroner. Pressade kantdekorer. Handtag med vinlövsanfanger. Höjd 28 cm.

Slitage.