764
207518

Alexis Ankarcrona

(Sverige, 1825-1901)
Utropspris
8 000 SEK
697 EUR
730 USD
Klubbat pris
6 000 SEK
Alexis Ankarcrona
(Sverige, 1825-1901)

Rävjakt

Signerad Alexis Ankarcrona och daterad 1900. Duk 57 x 73 cm.
Motivet är från Holen, Tällberg.

Krackelyrer.