765
206684

SOFFA. Troligen Italien 1700-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Klubbat pris
7 000 SEK

Grågrönmålad och bronserad. Längd 133 cm.

Maskstungen, förstärkningar, slitage.