767
201190

SULLASTOLAR, ett par, gustaviansk stil 1900-talets mitt.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 310 - 1 740 EUR
1 370 - 1 830 USD
Klubbat pris
38 000 SEK

Kannelerade och sabelformade ben. Skuren dekor av flätning.

Spricka. Slitage.