768
198634

KAFFEKANNA med LOCK, porslin. 1700-tal troligen Meissen.

Utropspris
2 500 - 3 500 SEK
218 - 305 EUR
228 - 319 USD
Klubbat pris

Målad polykrom dekor av blommor. H 22,5.

Hänkel med spricka, insides locknagg.