768
198634

KAFFEKANNA med LOCK, porslin. 1700-tal troligen Meissen.

Utropspris
2 500 - 3 500 SEK
239 - 335 EUR
271 - 379 USD
Klubbat pris

Målad polykrom dekor av blommor. H 22,5.

Hänkel med spricka, insides locknagg.