913
204866

PARTI DOCKSKÅPSMÖBLER OCH TILLBEHÖR, 18-1900-tal.

Utropspris
2 000 - 3 000 SEK
194 - 291 EUR
222 - 333 USD
Klubbat pris
2 600 SEK

Bestående av bla bord, stol, spegel med konsolbord, klockor, ljuskronor, ljusstakar mm.

Skador. Delar saknas.