922
205445

STEIFFBJÖRN på HJUL. Tyskland, 1950-60-tal.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
131 - 174 EUR
137 - 182 USD
Klubbat pris
800 SEK

Brun plysch. Brunsvarta ögon av glas. Knapp i vänster öra. Brumfunktion. Röda hjul. Längd 65 cm.

Slitage.