923
206009

FLEISCHMANN SLOTT med SVAN, Tyskland, 1920-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
262 - 349 EUR
274 - 365 USD
Klubbat pris
4 200 SEK

Handmålad plåt. Bassäng med simmande svan. Fungerande urverk. Längd 50 cm, höjd 32 cm.

Skador, delar saknas.