931
209642

NOMURA TOYS FORD MUSTANG, Japan, 1960-tal.

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
105 - 131 EUR
109 - 137 USD
Klubbat pris
900 SEK

Rödlackerad. Defekt friktionsdrift. Längd 40 cm.

Smärre lackskador och rostangrepp.