932
206491

DISTLER PORSCHE ELECTRO MATIC 7500, Tyskland, 1950-tal.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Klubbat pris
3 500 SEK

Grönlackerad. Ställbara framhjul. Originalkartong. Original startnyckel och styrsladd. Batteridriven. Funktion ej provad. Längd 25 cm.

Obet slitage.