94
208023

Fransk skola 1700-tal

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 350 - 3 830 EUR
3 790 - 4 330 USD
Klubbat pris
42 000 SEK
Fransk skola 1700-tal

Pastoral figurscen

Ursprungligen väggfält. Duk 230 x 176 cm. Senare nedmonterad ram medföljer.

Tilläggslista

Lagningar

Proveniens

Tidigare i de Cedergrenska samlingarna i Cedergrenska tornet, Stocksund.