1316
222140

HERMÈS, weekendbag, 1970-tal.

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
174 - 218 EUR
182 - 228 USD
Klubbat pris
8 500 SEK
HERMÈS, weekendbag, 1970-tal.

Marinblått skinn. Invändigt fodrad med beige bomull. Medföljande lås och nycklar. Stämpelmärkt "HERMÈS PARIS MADE IN FRANCE". 60 x 24 x 24 cm.

Slitage.