1356
221361

LOUIS VUITTON, portfölj 1990-tal

Utropspris
2 000 - 2 500 SEK
174 - 218 EUR
182 - 228 USD
Klubbat pris
6 000 SEK

Ljusbrunt natural Cowhide leather med mässingslås märkta "LOUIS VUITTON" med tillhörande nycklar. Invändigt mörkgrönt skinn med fackinredning. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON". 42,5 x 33 x 8 cm.

Smärre slitage.