1357
205457

LOUIS VUITTON, resväska, "Le Loziné".

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
14 000 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Logomönstrad "Monogram canvas" med bruna skinndetaljer och mässingsskodda hörn. Mässingslås märkta med monogram samt "LOUIS VUITTON 1037643 MADE IN FRANCE". Fodrad med beige skinn med lådinredning. Längd 75, bredd 21,5, höjd 50 cm. Nyckel finns.

Slitage, repor, fläckar.