1358
221359

LOUIS VUITTON, attachéväska 1990-tal.

Utropspris
2 500 - 3 000 SEK
221 - 265 EUR
230 - 276 USD
Klubbat pris
4 200 SEK

Ljusbrunt natural Cowhide leather med mässingslås märkta "LOUIS VUITTON" med tillhörande nycklar. Invändigt mörkgrönt skinn med fackinredning. Stämpelmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in france". 42 x 30,5 x 10 cm.

Smärre slitage.