1364
220861

LOUIS VUITTON, resväska, 1980-tal

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 050 - 1 310 EUR
1 100 - 1 370 USD
Klubbat pris

Logomönstrad "Monogram canvas" med bruna skinndetaljer. Mässingslås med kod (158). Tillhörande namnbricka. Fodrad med beige skinn samt inredning. Längd 80, bredd 26, höjd 72 cm.

Slitage.