1365
220864

LOUIS VUITTON, resväska 1980-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris

Logomönstrad "Monogram canvas" med bruna läderdetaljer. Knäppes med läderremmar och mässingsspännen. Tillhörande namnbricka och lås med nyckel märkta med monogram samt 315. Fodrad med beige bomull samt med inredning. Längd 70, bredd 22, höjd 47 cm.

Slitage, med etiketter.