1515
219062

MODEBILDER, 34 st, 1920/30-tal

Utropspris
1 500 SEK
131 EUR
137 USD
Klubbat pris
2 000 SEK

Några signerade. Kolorerade tryck på smörpapper, varierande storlekar längd 18-20 cm, bredd 11-12 cm.

Gulnade