102
218781

Gladys Nilsson

(USA, Född 1940)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Klubbat pris

Gladys Nilsson
(USA, Född 1940)

GLADYS NILSSON, akvarell.

Triptyk. Motiv av figurer. Ej sign. 153 x 287 inkl ram.

Ej examinerad ur ram.