101
196644

MATTA. SEMIANTIK KINA. 203 x 122 cm.

Utropspris
3 000 - 4 000 SEK
285 - 380 EUR
326 - 434 USD
Klubbat pris
2 200 SEK

Ljust kamelhårsfärgad botten och bård med medaljong, ströblommor, hörnornament och blomrankor i olika blå färger samt ljusrött.

Ställvis slitage, smärre fläckar och lagningar. Långsidorna med trampveck och skador.