110
219557

SIDENMÅLNING samt GOUACHE, Kina resp Persien/Indien, 1900-tal.

Utropspris
2 000 SEK
177 EUR
184 USD
Klubbat pris
1 000 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Erotiska motiv. Sidenmålning från Kina 21 x 19 cm. Persisk/Indisk miniatyr 13 x 18 cm.

Repor.

 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

360. Andreas Eriksson, "Scape (Reflection)".
Utropspris
40 000 - 60 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
24 000

ditt bud
Aktuellt bud:
24 000 SEK