111
219573

FIGURINER, 8 st, elfenben, Kina 1900-talets början.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
355 - 532 EUR
374 - 561 USD
Klubbat pris
11 000 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

De åtta odödliga. På träsocklar. Total höjd ca 11, 5 cm.

Mindre lagning på ett ställ.