112
225210

TOILETTSPEGEL, orientalisk stil, 1900-tal.

Utropspris
1 500 - 2 000 SEK
132 - 177 EUR
138 - 184 USD
Klubbat pris
2 200 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Mahogny med rik dekor av inläggningar i ben. Oval spegel, låda med klaff, på fyra ben. Höjd 150 cm.

Fuktskador.