221461

157. GÖSTA WERNER, "Tatueringar".

Signerad Gösta Werner och daterad -66. Duk 120 x 100 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK/2 717 - 3 260 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
25 500 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag