174
221405

BRICKA, lack, Burma, 1900-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris

Dekor av sittande Buddha. Diam 88,5.

Nagg. Repor.