174
221405

BRICKA, lack, Burma, 1900-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Klubbat pris

Dekor av sittande Buddha. Diam 88,5.

Nagg. Repor.