217
219682

SÄNGHIMMEL. Gustaviansk, 1700-talets slut.

Utropspris
15 000 - 18 000 SEK
1 420 - 1 710 EUR
1 630 - 1 950 USD
Klubbat pris

Gråmålad. Snidad lagerkrans. L 117, b 69.

Slitage. Senare bemålning.

Proveniens

Tistad, Södermanland.