266
222978

KARMSTOL, 1700-tal. Barock.

Utropspris
5 000 - 7 000 SEK
436 - 610 EUR
456 - 639 USD
Klubbat pris
KARMSTOL, 1700-tal. Barock.

Svarvat H-kryss. Klädd i gyllenläder.

Skada. Slitage. Senare bakben. Hål och sprickor i lädret. Ryggen maskstungen. Armlänen med gamla spikhål efter tidigare klädsel.