320
218942

IKON, förgylld mässing. Ryssland 1800-talets slut 1900-talets början.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Klubbat pris
10 500 SEK

St. John the Forerunner. 35,5 x 30,5 cm.

Träspricka. Färgbortfall.