322
224429

ÄMBETSMANNAVÄRJA, Sverige, 1800-tal.

Utropspris
1 500 SEK
132 EUR
138 USD
Klubbat pris
750 SEK
Malou Haglund
Malou Haglund
Värderingsman
+46 (0)727 33 27 20

Pärlemorklädd kavel, läderbalja med mässingsbeslag. Längd 104 cm.

Slitage.