334
224894

BORD, Afrika, 1900-talets andra hälft.

Utropspris
1 500 SEK
132 EUR
138 USD
Klubbat pris
1 500 SEK

Rund form. Fyra raka ben. Diam 93, höjd 32 cm.

Slitage. Repor. Smärre sprickor.