404
224777

Terrence La Noue

(USA, Född 1941)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 750 EUR
1 370 - 1 820 USD
Klubbat pris
15 000 SEK

Terrence La Noue
(USA, Född 1941)

"Divisions of the heaven"

Signerad Terrence La Noue och daterad 1988-89 a tergo. Blandteknik 225,5 x 249 cm.