42
200913

BORDSPENDYL. Frankrike, 1800-talets början. Empire.

Utropspris
7 000 - 8 000 SEK
613 - 701 EUR
638 - 729 USD
Klubbat pris
12 000 SEK

Förgylld brons. Bokläsande bevingad figur. Höjd 43, längd 28 cm. Nyckel medföljer.

Pendel saknas.