216304

43. FERNANDEZ ARMAN, "Slice of Liberty".

Signerad Arman och numrerad 145/150. Grönpatinerad brons, Höjd 74 cm, mått inkl sockel 79,5 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
50 000 - 60 000 SEK/5 435 - 6 522 EUR
Klubbat pris
38 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Malin Sveholm

Malin Sveholm
Chef program- och eventavdelningen, specialist fashion

+46 (0)8 614 08 73
malin.sveholm@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto