432
224550

APPLIQUER, för två ljus, ett par. Regecystil, 1800-tal.

Utropspris
7 000 - 10 000 SEK
618 - 883 EUR
645 - 921 USD
Klubbat pris
6 000 SEK

Skulpterat bronserat trä samt metall. Krön med örn. Höjd 56 cm.

Slitage.